Pageskin reklam modeli diğer reklam modeline göre bazı farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklardan kaynaklı olarak yayıncı olarak sayfalarınızda ayrıca küçük geliştirmeler yapmanız gerekmektedir.

Pageskin reklam modeli sayfanıza yerleştireceğiniz ve tamamen sitenize göre konulandıracağınız 3 adet DIV elementinin içerisine kreatiflerin yüklenmesi ile çalışır.

Yukarıda görüldüğü üzere pageskin için tek bir reklam gibi görünmesine rağmen yayıncıya göre özelleştirilebilemesi amacıyla 3 parçadan oluşmaktadır.

Yayıncı olarak siz sadece 2 tanesini kullanmak veya yerleşim olarak farklı şekilde kurgulamak konusunda özgürlüğe sahipsiniz. Ancak genel müşteri taleplerine en yakın şekilde düzenleme yapmak sitenizin pageskin gibi zengin içerikli ve yüksek gelir kabiliyetli reklam modellerinde tercih edilmenizi sağlayacaktır.

Entegrasyonu yaparken sayfanızda 2 veya 3 adet DIV elementi ve bu elementlerin isimlerinin doğru olarak verilmiş olması gerekmektedir.

kopyala

<div id="Medyanet_Ad_Models_Pageskin_BannerLeft"></div>
<div id="Medyanet_Ad_Models_Pageskin_BannerTop"></div>
<div id="Medyanet_Ad_Models_Pageskin_BannerRight"></div>

Bu DIV'lerin tam olarak sayfanızda nerede duracağı ve nasıl konumlanacağı tamamen sizin düzenlemenize bırakılmıştır. Ancak çıktının mutlaka aşağıdaki şekilde ve her sayfa kaydırması yapıldığında sayfada görünecek şekilde olması gerekmektedir.Önceki Makale

İlişkili Makaleler

Güncelleme Geçmişi

12 Aralık 2016 Doküman başlangıcı. - Murat Yılmaz